Wyceń Projekt

Nowoczesne i bezpieczne rozwiązania przygotowane z myślą o Twoim biznesie

Zawsze pod kontrolą

Możesz zarządzać procesami w przedsiębiorstwie z dowolnego miejsca na świecie. Twoi klienci  docenią innowacyjny sposób prowadzenie biznesu.

Czas to pieniądz

Pozwól, aby przygotowane dla Ciebie narzędzie wspomagało Twoich pracowników.  Możesz znacząco obniży koszty pracy.

Optymalizacja

Wykorzystaj efektywnie posiadane zasoby. Przekonaj się jak wiele procesów można zautomatyzować dzięki aplikacjom webowym.

Przykładowe realizacje

 

Jesteśmy jedynym partnerem technologicznym firmy Rewers, dla której zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy  największy w Polsce system Digital Signage przeznaczony dla edukacji. WGS to setki ekranów działających w szkołach i przedszkolach,  tysiące użytkowników, kilkanaście serwerów oraz kilka aplikacji stworzonych specjalnie na jej potrzeby.

Aplikacja mobilna służąca do przygotowania slajdów oraz zarządzania playlistą ekranów systemów Digital Signage
 

System zarządzania konferencją naukową studentów i doktorantów Balcon. Narzędzie przygotowane specjalnie dla Politechniki Gdańskiej.
 

  • CRM / ERP

Tworzymy systemy zarządzanie zasobami przedsiębiorstw dla wymagających przedsiębiorców, w sytuacji gdy wdrożenie ogólnodostępnych systemów ERP jest nieopłacalne lub nie spełnia wymogów z uwagi na specyfikę prowadzonej działalności.
 

Jeżeli wciąż masz pytania odnośnie technologii, oczekiwanych funkcji czy po prostu ceny - skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie.

 

Zadaj pytanie

 

Wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone platformy oraz narzędzie programistyczne, które dobieramy w zależności od specyfikacji projektu. Naszym klientom polecamy następujące technologie:

   

Nasi programiści posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów rozproszonych.

Masz pytania? Napisz do nas.